USD
USD US dollar EUR Euro GBP Britisk pund AUD Australsk dollar CAD Canadisk dollar BRL Brasiliansk real CNY Kinesiske yuan CZK Tjekkiske koruna DKK Dansk krone HKD Hong Kong dollar ILS Nye israelske shekel JPY Japanske yen MYR Malaysisk ringgit NZD Newzealandsk dollar NOK Norsk krone PLN Polske zloty RON Rumænske lei RUB Russisk rubel SAR Saudi riyal SGD Singapore dollar ZAR Sydafrikanske rand KRW Sydkoreanske won SEK Svensk krone CHF Schweizerfranc TRY Tyrkisk lira UAH Ukrainsk hryvnia ARS Argentina, Peso THB Thailandsk baht
العربية 简体中文 Čeština Dansk Deutsch Casa De Cabo Frio Cabo Frio Español Français Ελληνικά עברית Italiano 日本語 한국어 Magyar Nederlands Polski Português Português Русский Svenska Türkçe
  • Kontakter

Casa De Cabo Frio Villa

Avanceret Booking
2026-09-23
2026-09-24

Maksimal periode for booking er 30 dage. Indsæt venligst alternative datoer.

32

Casa De Cabo Frio Villa


Casa De Cabo Frio Villa har 1 værelser og ligger mindre end 25 minutters gåtur fra Nossa Senhora da Assunção de Cabo Frio Kirke. Denne indkvartering kan rumme op til 4 gæster.

Praia do Forte er ca. 5 minutters kørsel væk. Der er 25 minutters gang til Cabo Frios centrum. Gæsterne kan nyde middelhaves retter i Samuele Ristorante placeret inden for 500 meter væk.

Gæsterne kan benytte 1 badeværelser.

Madlavning er mulig i et tekøkken på denne feriehus. Grundet den førsteklasses beliggenhed, vil det kun tage dig 15 minutters kørsel at komme til Cabo Frio lufthavn.


På hotellet

General

  • Rygning forbudt på alle fælles- og privatområder
  • Wi-Fi
  • Kæledyr tilladt

Måltider og drinks

  • Køkkengrej/ Køkkenredskaber

På værelset

  • Te- og kaffefaciliteter
  • Fladskærms TV

Vigtig meddelelse

Indtjekning: fra 14:00 indtil 20:00
Udtjekning: indtil 10:00

Ofte stillede spørgsmål

  • Hvor langt ligger Cabo Frio fra Casa De Cabo Frio Villa?

    Der er 5 km mellem Cabo Frio og Casa De Cabo Frio Villa.
  • Er det tilladt at medbringe kæledyr til Casa De Cabo Frio Villa?

    Gæsterne vil kunne bo i Casa De Cabo Frio Villa med deres kæledyr.

Detaljer & Priser



Indsæt venligst datoerne for dit ophold for at tjekke tilgængelighed.

Galleri

Anmeldelse

Detaljer om opholdet

Din vurdering

Forfærdeligt Meget godt

Kontakt os



Avanceret Booking
2026-09-23
2026-09-24

Maksimal periode for booking er 30 dage. Indsæt venligst alternative datoer.

Tak, fordi du abonnerer
Luk
Juridiske
  • Fortrolighedspolitik
Selskab
Casa De Cabo Frio Villa, Brasilien

Rua Suica, 398, Cabo Frio, Brasilien

Bliv opdateret

Ved at abonnere på vores nyhedsbrev, bliver du en af de første til at få vores seneste nyheder og kampagner.

Online hotel reservationer

Kontakter

2026 © br-sudestedobrasil.com

All rights reserved